Rozpis zápasov

MESTSKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA

2012

1. + 2. kolo 28.4.2012

 

 

 

9:00                                                                             

STROJSPIŠ ICE TIGERS  4

7 DYNAMO

10:00                                                                                 

WARRIORS  1

10 MIREX

11:00                                                                    

NOTHORS  7

1  YOUNG GUNS

12:00                                                                 

THA ŠABĽE  4

7  SKV ALIGATORS

13:00                                                                             

DYNAMO  12

3  HBK ANTS

14:00                                                       

MIREX  3

2  STROJSPIŠ ICE TIGERS

15:00                                                                             

YOUNG GUNS  5

10 WARRIORS

16:00                                                                               

SKV ALIGATORS  8

1  NOTHORS

 

3. + 4. kolo 29.4.2012

9:00                                                                            

THA ŠABĽE 10   

3  DYNAMO

10:00                                                                   

SKV ALIGATORS  1  

6  MIREX

11:00                                                                                   

NOTHORS  8

1  HBK ANTS

12:00                                                                                   

WARRIORS  4

8  STOJSPIŠ ICE TIGERS

13:00                                                                      

SKV ALIGATORS  13 

0  HBK ANTS

14:00                                                                                

NOTHORS  3 

2  WARRIORS

15:00                                                                                     

STROJSPIŠ  5   

4  THA ŠABĽE

16:00                                                                         

YOUNG GUNS  3   

7  DYNAMO

 

 

 

5.+ 6. kolo 1.5.2012

 

9:00                                                             

  STROJSPIŠ ICE TIGERS  5

6 NOTHORS

10:00                                                                                   

HBK ANTS  5 

10 THA ŠABĽE

11:00                                                                                      

  DYNAMO  8 

1 SKV ALIGATORS

12:00                                                                                           

  MIREX  10 

1 YOUNG GUNS

13:00                                                            

STROJSPIŠ ICE TIGERS  14

1  HBK ANTS

14:00                                                                                   

NOTHORS  2 

4  MIREX

15:00                                                                                   

WARRIORS  0 

4  DYNAMO

16:00                                                                                    

THA ŠABĽE  9 

4  YOUNG GUNS

 

 

 

7. kolo 5.5.2012

VOĽNO MÁ DYNAMO

9:00                                                                                

THA ŠABĽE 

NOTHOR

10:00                                                                         

YOUNG GUNS 

STROJSPIŠ ICE TIGERS

11:00                                                                       

  SKV ALIGATORS  

WARRIORS

12:00                                                                                         

  MIREX 

HBK ANTS

 

8.kolo 6.5.2012

VOĽNO MÁ STROJSPIŠ ICE TIGERS

9:00                                                                              

 WARRIORS 

HBK ANTS

10:00                                                                                

  DYNAMO 

NOTHORS

11:00                                                                                        

 MIREX 

THA ŠABĽE

12:00                                                                      

  YOUNG GUNS 

SKV  ALIGATORS

 

9. kolo 8.5.2012

VOĽNO MÁ NOTHORS

9:00                                                                                 

  WARRIORS  

THA ŠABĽE

10:00                                                                        

SKV ALIGATORS

SROJSPIŠ ICE TIGERS

11:00                                                                                   

  HBK  ANTS 

YOUNG GUNS

12:00                                                                                           

 MIREX 

DYNAMO

 

10. kolo 12.5.2012

VOĽNO MÁ HBK  ANTS

9:00                                                               

 SKV ALIGATORS

THA ŠABĽE

10:00                                                                    

YOUNG GUNS

NOTHORS

11:00                                                                                  

 MIREX

WARRIORS

12:00                                                                              

DYNAMO

STROJSPIŠ ICE TIGERS

 

11. kolo 13.5.2012

VOĽNO MÁ THA ŠABĽE

9:00                                                                             

HBK  ANTS

DYNAMO

10:00                                                        

STROJSPIŠ ICE TIGERS

MIREX

11:00                                                                              

 WARRIORS 

YOUNG GUNS

12:00                                                                               

NOTHORS

SKV ALIGATORS

 

 

12. kolo 19.5.2012

VOĽNO MÁ YOUNG GUNS

9:00                                                                              

 WARRIORS 

STOJSPIŠ ICE TIGERS

10:00                                                                                  

 NOTHORS

HBK  ANTS

11:00                                                                                  

THA ŠABĽE

DYNAMO

12:00                                                                      

SKV ALIGATORS

MIREX

 

13. kolo 20.5.2012

VOĽNO MÁ MIREX

9:00                                                                         

YOUNG GUNS

DYNAMO

10:00                                                          

 STROJSPIŠ  ICE TIGERS

THA ŠABĽE

11:00                                                                        

SKV ALIGATORS

HBK  ANTS

12:00                                                                                    

 NOTHORS

WARRIORS

 

14. kolo 26.5.2012

VOĽNO MÁ DYNAMO

9:00                                                                               

THA ŠABĽE

NOTHORS

10:00                                                                     

 SKV ALIGATORS 

WARRIORS

11:00                                                                          

YOUNG GUNS

STROJSPIŠ ICE TIGERS

12:00                                                                                           

 MIREX

HBK  ANTS

 

15. kolo 27.5.2012

VOĽNO MÁ SKV ALIGATORS

9:00                                                             

STROJSPIŠ ICE TIGERS

HBK  ANTS

10:00                                                                                  

 WARRIORS 

DYNAMO

11:00                                                                                     

NOTHORS

MIREX

12:00                                                                                    

THA ŠABĽE

YOUNG GUNS

 

16. kolo 2.6.2012

VOĽNO MÁ WARRIORS

9:00                                                                                      

 MIREX

YOUNG GUNS

10:00                                                                                  

DYNAMO

SKV ALIGATORS

11:00                                                                                   

 HBK ANTS

THA ŠABĽE

12:00                                                          

STROJSPIŠ ICE TIGERS

NOTHORS

 

 

17. kolo 3.6.2012

VOĽNO MÁ STROJSPIŠ ICE TIGERS

9:00                                                                       

 YOUNG GUNS

SKV ALIGATORS

10:00                                                                                        

 MIREX

THA ŠABĽE

11:00                                                                                    

 DYNAMO

NOTHORS

12:00                                                                               

 WARRIORS 

HBK ANTS

 

18. kolo 9.6.2012

VOĽNO MÁ NOTHORS

9:00                                                                              

 WARRIORS 

THA ŠABĽE

10:00                                                                                   

HBK ANTS

YOUNG GUNS

11:00                                                                                            

 MIREX

DYNAMO

12:00                                                                         

SKV ALIGATORS

STROJSPIŠ ICE TIGERS